Ndarja e parakohshme nga jeta, shikoni si ka qenë Dritan Prifti në rini (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:07 13-10-2017 Ndarja e parakohshme nga jeta, shikoni si ka qenë Dritan Prifti në rini (FOTO)

Ditën e djeshme për familjen Prifti ka qënë një ditë zie dhe hidhërimi të thellë.

Ish-ministri i Energjitikës, Dritan Prifti u nda nga jeta në moshën 49-vjeçare nga një sëmundje e rëndë gjaku, prej së cilës vuante prej kohësh.

Por, si ka qenë në rininë e tij ish-deputeti Prifti? Përmes kësaj fotoje bardh e zi, shohim si ka qënë në rininë e tij Dritan Prifti, i cili në dukje nuk është më shumë se 20 vjeç.

Kjo foto është publikuar nga një miku i tij në rrjetet sociale, teksa ngushëllon familjarët e tij për humbjen e parakohshme të Priftit.  

 

dritaaaaa.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Denoncimi i pazakontë i Berishës: Saimir Tahiri ka bërë buzët me botoks
Detaji që s’keni vënë re pas krahëve të Monika Kryemadhit e Lulzim Bashës mbrëmë (E FORTË) »
Article Logic
Execution time: 0.017657995223999
array(1) { ["section"]=> string(81) "ndarja-e-parakohshme-nga-jeta-shikoni-si-ka-qene-dritan-prifti-ne-rini-foto-95725" }