Ndarja nga nipi i Ardit Gjebreas dhe lidhja me reperin: Ç’po ndodh me Jonida Vokshin

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:51 03-12-2016 Ndarja nga nipi i Ardit Gjebreas dhe lidhja me reperin: Ç’po ndodh me Jonida Vokshin Jonida Vokshi dhe Iv Tase

Te reja nga jeta e moderatores seksi Jonida Vokshi e cila përflitet për një lidhje dashurie me reperin e njohur nga Kosova, Capital T.

Vipat e Bllokut  në IG shkruajnë për lidhjen e fshehtë mes dy të rinjve të cilët, me ç’duket janë parë në momente intime në Londër dhe kanë pronotuar një dhomë luksoze hoteli.

Në këtë udhëtim, Jonidën dhe reperin i ka shoqëruar edhe Elvana Gjata e cila besohet të jetë “kumbara” e bashkimit të tyre pasi Capital T, së fundmi ka bashkëpunuar me Elvanën për këngën “Lejla” dhe janë shumë miq të ngushtë me njëri-tjetrin.

Më herët, prezantuesja Vokshi ka patur një histori të gjatë dashurie me Iv Tasen, nipin e Ardit Gjebreas, njëkohësisht regjisor i emisionit të fundjavës “E diela Shqiptare”.

jon.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028783082962036
array(1) { ["section"]=> string(89) "ndarja-nga-nipi-i-ardit-gjebreas-dhe-lidhja-me-reperin-c-po-ndodh-me-jonida-vokshin-61453" }