Ndërkohë në Paris: Unë jam mysliman dhe nuk jam një terrorist

Publikuar tek: fcb-bomb, më 18:59 14-11-2015 Ndërkohë në Paris: Unë jam mysliman dhe nuk jam një terrorist

Myslimanët duan që të gjithë ta kenë të qartë se myslimanizmi dhe besimi i tyre nuk ka lidhje me ekstremistët fetarë.

“I am Muslim and I am not a terrorist” (Unë jam mysliman dhe nuk jam një terrorist) është foto-mesazhi që po përhapet me shpejtësi në rrjetet sociale.

Parisi u godit nga sulme të koordinuara terroriste që sollën humbjen e 128 personave .

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.028117179870605
array(1) { ["section"]=> string(66) "nderkohe-ne-paris-une-jam-mysliman-dhe-nuk-jam-nje-terrorist-25434" }