Ndërkohë që flet LIVE, Edi Rama bën dhe një postim në Facebook ku lavdëron laçianët

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:12 31-05-2017 Ndërkohë që flet LIVE, Edi Rama bën dhe një postim në Facebook ku lavdëron laçianët

Si arrin ta bëjë një gjë të tillë? Mesa duket kjo tregon që në faqen zyrtare të kryeministrit Edi Rama është punësuar një ekip i tërë, numri nuk dihet me saktësi, por është e qartë që Rama s’do t’ia dijë shumë për televizionet për sa kohë ato e transmetojnë thuajse në çdo takim elektoral.

Por pjesa më e madhe e fushatës së Ramës dhe PS-së është zhvendosur në Facebook; postime me sponsor, transmetime në kohë reale nga çdo cep i Shqipërisë, e ndërkohë që bën të gjitha këto, poston edhe një “AMARCORD”, ku lavdëron laçianët si “pasuria fantastike dhe shpirtërore e hinterlandit të Lezhës dhe Laçit, djep i historisë kombëtare dhe qendër kryesore e Motit të madh të Arbërit”.

Sigurisht që për t’i arritur të gjitha këto nevojitet një staf i madh.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.017439842224121
array(1) { ["section"]=> string(88) "nderkohe-qe-flet-live-edi-rama-ben-dhe-nje-postim-ne-facebook-ku-lavderon-lacianet-80722" }