Ndërkohë që mediat flasin për ndarjen e Pitt-Jolie, ja si reagon Jennifer Aniston

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:39 23-09-2016 Ndërkohë që mediat flasin për ndarjen e Pitt-Jolie, ja si reagon Jennifer Aniston

 Teksa mediat flasin se Jennifer po shijon ndarjen e Pitt me Jolie, ish bashkëshortja e Bitt, Jennifer Aniston po shpërfill gjithë situatën.

Ajo është fotografuar në NCY mbrëmë, e veshur me xhinse të grisura, me një xhup dhe kapele mbi kokë aktores duket se nuk i bën përshtypje asgjë.

jenifer_copy.jpg

 jenider_5.jpgjenifer_3.jpg

jenifer.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02871298789978
array(1) { ["section"]=> string(86) "nderkohe-qe-mediat-flasin-per-ndarjen-e-pitt-jolie-ja-si-reagon-jennifer-aniston-53896" }