Ndërkohë që miqtë e saj po shijojnë pushimet, ja çfarë bën Luana

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 17:34 25-07-2016 Ndërkohë që miqtë e saj po shijojnë pushimet, ja çfarë bën Luana

Dhe në ditët e nxehta të verës Luana Vjollca bën ushtrime intensive në palestër. Miqtë e saj tashmë kanë nisur pushimet dhe ndodhen në brigjet e bregdeteve shqiptare, por jo vetëm. Ndërsa Luana akoma ndjek intensivisht palestrën. 

Moderatorja  ka postuar një foto në rrjetin e saj "Instagram", në shkallët e palestrës, e veshur me streçe dhe atlete, ndërsa flokët i ka të kapura.

Komentet nga fansat e saj janë shumë të “zjarrta”. Ka nga ata që e koplimentojnë, por dhe nga ata që janë të “papërmbajtshëm”.  

luana_12.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024049997329712
array(1) { ["section"]=> string(69) "nderkohe-qe-miqte-e-saj-po-shijojne-pushimet-ja-cfare-ben-luana-47690" }