Ndërkohë që të gjithë kanë ngecur në ngërçin e reformës, një ministër gjerman xhiro me biçikletë nëpër Tiranë

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:22 21-07-2016 Ndërkohë që të gjithë kanë ngecur në ngërçin e reformës, një ministër gjerman xhiro me biçikletë nëpër Tiranë

Ndërkohë që të gjithë kanë ngecur në ngërçin e reformës, ka një ministër  gjerman që bën xhiro me biçikletë nëpër Tiranë. E kemi fjalën për ministirin e Mjedisit të Gjermanisë Stefan Wenzel.

Ministri ka zgjedhur biçikletën për t’i rënë rreth e qark Tiranës nën shoqërinë e kryebashkiakut të Tiranës Erion Veliaj. Wenzel ka tërhequr vëmendjen e shumë qytetarëve që në këtë situatë tensioni politik, janë argëtuar duke parë një ministër të huaj me kostum e mbi biçikletë.

Dhe duhet thënë që në këtë foto të publikuar nga "Eco Bicycle", ministri duket kaq i lumtur që po pedalon mbi Tiranë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.020308971405029
array(1) { ["section"]=> string(114) "nderkohe-qe-te-gjithe-kane-ngecur-ne-ngercin-e-reformes-nje-minister-gjerman-xhiro-me-biciklete-neper-tirane-47315" }