Ndërkohë te dera e shkollës, nxënësit në rradhë...jo për kupon

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:59 11-11-2015 Ndërkohë te dera e shkollës, nxënësit në rradhë...jo për kupon

Kjo ndodh në shkollat në Shqipëri.

Nxënësit në pushim të gjatë vrapojnë për të blerë diçka por kangjellat rrethuese i pengojnë ndërsa shitësit i presin jashtë dhe përmes hapësirave të vogëla u japin çfarë dëshirojnë.

Një gjë e tillë ka ndodhur më parë dhe vazhdon të ndodhë rëndom edhe sot e kësaj dite.

Këta shitës duan të bëjnë biznes e ndërsa nxënësit rrinë në rradhë, jo për kupon por për të ngrënë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027204990386963
array(1) { ["section"]=> string(65) "nderkohe-te-dera-e-shkolles-nxenesit-ne-rradhe-jo-per-kupon-25189" }