Ndërron jetë PAPRITUR këngëtari i njohur amerikan

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 13:11 13-06-2018 Ndërron jetë PAPRITUR këngëtari i njohur amerikan Neal Boyd

Fituesi i sezonit të tretë të America’s Got Talent, këngëtari i njohur Neal Boyd ka ndërruar jetë mbrëmjen e djeshme.

42 vjeçari u gjend i vdekur në shtëpinë e nënës së tij, të dielën në Sikeston, Missouri.

Neal Boynd më parë kishte pësuar një infarkt në zemër, si dhe kishte probleme serioze me mëlçinë dhe veshkat.

Këngëtari u dallua në spektaklin e njohur muzikon në Amerikë falë zërit të tij të veçantë dhe mesazheve të forta që ai dha në lidhje me mbipeshën. 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Unë festoj ekzistencën tënde çdo ditë’, Sara Hoxha urim të vecantë për Ledionin
Ditëlindja zhvesh Roza Latin, lakuriq mes petalesh...shikoni VIDEON e saj si asnjëherë më parë »
Article Logic
Execution time: 0.020492076873779
array(1) { ["section"]=> string(56) "nderron-jete-papritur-kengetari-i-njohur-amerikan-124235" }