Ndërsa Saimir Tahiri flet, këtë vogëlush nuk e “mban vendi”... Shikoni si hidhet e qesh me entuziazëm (VIDEO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 10:09 17-06-2017 Ndërsa Saimir Tahiri flet, këtë vogëlush nuk e “mban vendi”... Shikoni si hidhet e qesh me entuziazëm (VIDEO)

Një video çlodhëse në këto ditë të nxehta të fushatës elektorale, mbushur me akuza e kundërakuza të forta.

Kryetari i PS-së për Tiranën, në një takim elektoral ka folur me shumë qetësi për punën e bërë dhe për çfarë do bëhet në vazhdim duke thënë se halli nuk është te fitorja por te puna.

Por ky vogëlush bukurosh ka tërhequr vëmendjen e kryetarit të PS-së teksa hidhej e kërcente për qejfin e tij.

“Kur xhaxhi Saimir flet neve nuk na mban vendi”, shkruan nëna e vogëlushit ndërsa publikon videon pikante.


Saimir Tahiri by newsbomb-al

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031432151794434
array(1) { ["section"]=> string(107) "ndersa-saimir-tahiri-flet-kete-vogelush-nuk-e-mban-vendi-shikoni-si-hidhet-e-qesh-me-entuziazem-video-82822" }