Ndeshja e Kombëtares, ministri Veliaj reflekton: Ka më shumë gjëra që na bashkojnë se ato që na ndajnë.

Publikuar tek: fcb-bomb, më 15:44 29-03-2015 Ndeshja e Kombëtares, ministri Veliaj reflekton: Ka më shumë gjëra që na bashkojnë se ato që na ndajnë. postimi i ministrit Erion Veliaj

Ndeshja që do të luhet pas pak mes Shqipërisë dhe Armenisë duket se ka shërbyer edhe si një moment reflektimi për ministrin Veliaj.

Ministri i Mirëqënies dhe Rinisë ka postuar këtë foto në rrjetin social duke e shoqëruar me një koment domethënës e reflektiv : “Momenti kur kombi bëhet një e kuptojmë që ka më shumë gjëra që na bashkojnë, se ato që na ndajnë", shkruan  ministri.

Na duhet ta themi: Ministri ka shumë të drejtë në atë që shkruan, sa keq veçse që bëhet fjalë vetëm për një moment.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021890878677368
array(1) { ["section"]=> string(105) "ndeshja-e-kombetares-ministri-veliaj-reflekton-ka-me-shume-gjera-qe-na-bashkojne-se-ato-qe-na-ndajne-7271" }