Ndezi skenën e Eurovizion, Jonida Maliqi krahasohet me Kirstie Allsopp, ja si reagon moderatorja

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:50 19-05-2019 Ndezi skenën e Eurovizion, Jonida Maliqi krahasohet me Kirstie Allsopp, ja si reagon moderatorja

Moderatori i Eurovizionit Graham Norton komentoi çdo performancë të natës së mbrëmshme në Eurovizion, pa anashkaluar edhe Shqipërinë.

Hyrjen e Jonida Maliqit, Norton e krahasoi me atë të moderatores së njohur Kirstie Allsopp duke e cilësuar këngëtaren tonë si Kirstie Allsopp në versionin shqiptar.

Ky krahasim u bë për shkak të fustanit të zi me fije ari dhe flokëve të zeza.

Por pas kësaj ka reaguar edhe moderatorja, e cila nuk kishte si mos t'i përgjigjej Graham Nortonit.

'A e imagjinova këtë? Të jem e sinqertë, unë do ta vishja atë fustan të zi me fije ari.

Tani mund të dal në pension, momenti im më i madh ka ardhur. Të përmendem nga Graham Nort në Eurovizion, nuk ka për të më ndodhur më mirë se kjo', shkroi Allsop në Twitter, ndërsa la të kuptohej se ky krahasim i pëlqeu.

13666870-7045223-The_Irish_TV_star_has_been_offering_his_characteristically_sarca-m-11_1558213694278.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.12675881385803
array(1) { ["section"]=> string(98) "ndezi-skenen-e-eurovizion-jonida-maliqi-krahasohet-kirstie-allsopp-ja-si-reagon-moderatorja-164875" }