“Ndihem 23”, por ja sa vjeçe është në të vërtetë Çiljeta

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:00 04-11-2017 “Ndihem 23”, por ja sa vjeçe është në të vërtetë Çiljeta

Këngëtarja e njohur, Çiljeta ishte e ftuar sot në emisionin "CHIC", në news 24, ku bëri të ditur se këtë vit do të marrë pjesë te “Kënga Magjike”.

Ndër të tjera kegëtarja foli edhe për jetën e saj private si dhe raportet me të birin, Fernandon, i cili mbush 5 vjeç.

“Fernando bën 5 vjeç edhe pak, ndërsa unë 33”, është shprehur Çiljeta. E pyetur se si ndihet 33 vjeçe, këngëtarja përgjigjet. “Unë ndihem 23”.

Këngatarja dhe i biri festojnë ditëlindjen në të njëjtën ditë, në 6 shkurt. 

auto_Ciljeta_Xhilaga1498764632.jpg

 

auto_u_1486374946.jpg

cili.jpeg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Noizy zgjeron biznesin, prezanton restorantin e ri (FOTO)
Rikthehet në ekran Adi Krasta, ky është projekti i tij më i ri »
Article Logic
Execution time: 0.01455020904541
array(1) { ["section"]=> string(59) "ndihem-23-por-ja-sa-vjece-eshte-ne-te-vertete-ciljeta-98343" }