Ndiqni këtu “live” pjesën e dytë të ndeshjes Shqipëri - Katar

Publikuar tek: sport, më 17:31 29-05-2016 Ndiqni këtu “live” pjesën e dytë të ndeshjes Shqipëri - Katar

Ndeshja miqësore Shqipëri -Katar ka dhuruar emocione të shumta në pjesën e parë ku pas një goli të pësuar në minutën e dytë, rezultati është përmbyshur shumë shpejt.

Falë një goli të Ajetit në minutën 23’ dhe Lenjani në minutën e 44 rezultati ka shkuar në 1-2. Ndeshja transmetohet drejtpërsëdrejti dhe falas përmes faqes së televizionit kombëtar shqiptar dhe mund ta shihni duke klikuar KËTU.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përmbyset rezultati në pjesën e parë, ky është goli fantastik i Lenjanit (Video)
“Çmendet” Sadiku, shënon një eurogol (Video) »
Article Logic
Execution time: 0.016261100769043
array(1) { ["section"]=> string(63) "ndiqni-ketu-live-pjesen-e-dyte-te-ndeshjes-shqiperi-katar-41828" }