Ndjekësja e ofendoi, Beatrix Ramosaj i kthehet keq: Zhduku nga faqja ime kurvë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:13 12-10-2018 Ndjekësja e ofendoi, Beatrix Ramosaj i kthehet keq: Zhduku nga faqja ime kurvë

Beatrix Ramosaj është një ndër këngëtaret më simpatike të vendit tonë, ndërkohë që gjithmonë është në qendër të vëmendjes për shkak të postimeve të saj ku shfaqet mjaft seksi.

Por një ndjekëse nuk e ka pritur mirë foton që këngëtarja ka publikuar së fundmi ku shihet duke pozuar para pasqyrës vetëm me reçipeta dhe me produktet e make up-it.

"Kur ta heqesh make up-in sigurohu qe s'ka njerez rreth teje se mos i tremb", i shkruan ndjekësja, por Beatrixi i është përgjigjur keq.

"Lol zhduku nga faqja ime kurvë", shkruan këngëtarja.

dsahmfa.jpg

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Festë në mesnatë, dalin pamjet nga ditëlindja e Florjan Binajt (FOTOT)
Olti Curri tallet keq me Armina Mevlanin: Kush ta ka mësuar anglishten ty të keqen »
Article Logic
Execution time: 0.018419027328491
array(1) { ["section"]=> string(83) "ndjekesja-e-ofendoi-beatrix-ramosaj-i-kthehet-keq-zhduku-nga-faqja-ime-kurve-137574" }