Ndocaj i jep fund dilemës: Tregon çfarë ndodh me Facebook-un e tij ku bëhen aq shumë gabime

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:44 25-01-2016 Ndocaj i jep fund dilemës: Tregon çfarë ndodh me Facebook-un e tij ku bëhen aq shumë gabime

Shpesh mediat kanë kapur gabime të panumërta drejtshkrimore në faqen e facebook-ut të deputetit Eduart Ndocaj por një pjesë e mirë e tyre nuk kanë mbajtur autorësinë e tij. Ndocaj sqaron se për këtë merret një staf i tërë. Deputeti shton se në të vetmet raste kur postimet janë në vetën e parë, pra të shkruara nga ai, mbajnë autorësinë dhe firmën e tij.

“Kjo eshte faqja e vetme zyrtare e deputetit Ndocaj. Kjo faqe perdoren e menaxhohet nga nje staf dhe gjithcka qe publikohet ketu ka te bej vetem me aktivitetin politik e njerezore te deputetit Ndocaj si dhe eshte nje hapesire e mundshme qe ndocaj te komunikoje me qytetaret dhe anasjelltad.
Po ashtu eshte nje hapesire qe do te perdoret edhe per shqetesimet apo per denoncimet e ndryshme qe kane qytetaret.
Ne keto faqe zyrtare te z. Ndocaj publikohet shkrime, deklarata,reafime apo opinione.
Ato qe jane ne veten e pare dhe jane te firmosura nga deputeti Ndocaj kane autoresine e tij. Te tjeret jane te stafit qe menaxhojne faqen”, shkruhet në profilin zyrtar të deputetit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.085140943527222
array(1) { ["section"]=> string(96) "ndocaj-i-jep-fund-dilemes-tregon-cfare-ndodh-me-facebook-un-e-tij-ku-behen-aq-shume-gabime-30885" }