Ndocaj nuk "shkulet" nga foltorja, kolegëve: Ju jeni deputetë mielli

Publikuar tek: politike, më 19:41 18-02-2016 Ndocaj nuk

Eduart Ndocaj ka përkrahur sërish emigrantët gjatë fjalës së tij në seancën e sotme plenare, duke treguar se i njeh mirë problemet e tyre dhe braktisjen e shtetit në këto 25 vite.

Pasi sulmoi sërish konnsullatën shqiptare në Milano,Ndocaj iu drejtua kolegëve deputetë duke u thënë se kanë 25 vite në Parlament dhe rrezikojnë të vdesin aty.

“Ju jeni deputetë mielli. Keni ardhur me nga një thes miell këtu. Nuk jeni me plane dhe me projekte e ide”, tha Ndocaj.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ben Blushi: Emigracioni shkolla më e mirë profesionale, gjyqtarët e korruptuar të zëvendësohen nga diaspora
‘Koncesionet’, LSI propozon ndryshime në ligjin për Partneritetin Publik-Privat »
Article Logic
Execution time: 0.004478931427002
array(1) { ["section"]=> string(70) "ndocaj-nuk-shkulet-nga-foltorja-kolegeve-ju-jeni-deputete-mielli-32943" }