Ndocaj tallet keq me Ramën, e krahason ne vrasësin e Selenicës: Edhe syzet i kanë një markë

Publikuar tek: barometri, më 07:51 13-08-2018 Ndocaj tallet keq me Ramën, e krahason ne vrasësin e Selenicës: Edhe syzet i kanë një markë

Tronditi mbarë opinionin publik, vrasja makabre e 8 personave në Selenicë nga Ridvan Zykaj.

 

Pas ngjarjes tragjike pati reagime të shumta nga qytetarët dhe politikanët.

Madje akuza të shumta janë drejtuar kundrejt ministrit të Brendshëm Fatmir Xhafaj dhe kryeministrit Edi Rama.

Së fundmi ka reaguar Eduard Ndocaj, Ish-deputeti i PBDKSH, i cili nëpërmjet një postimi ironik, krahason kryeministrin Rama, me vrasësin e 8 personave.

Ndocaj ka publikuar një foto në Instagram ku shihen kryeministri Rama dhe vrasësi Ridvan Zykaj, të dy me syze.

“Çuna me gusto. Edhe syzet i kanë njëlloj”- ironizon Ndocaj.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023616075515747
array(1) { ["section"]=> string(96) "ndocaj-tallet-keq-me-ramen-e-krahason-ne-vrasesin-e-selenices-edhe-syzet-i-kane-nje-marke-130935" }