Ndocaj tregon pikat e forta përballë Ramës, i fryn qirit dhe shpreh një dëshirë të sinqertë (Video)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 00:52 30-01-2016

Deputeti Eduart Ndocaj ka qenë i ftuar në studion e emisionit “Stop” në Tv Klan për të folur për mundësinë e kandidimit për kreun e Partisë Socialiste.

Saimiri dhe Genti kishin përgatitur një surprizë të veçantë për Ndocajn me rastin e tre mujorit të tij si deputet i Kuvendit të Shqipërisë.

‘Kaubojsi’ është shprehur i bindur për fitoren e tij përballë Edi Ramës, ndërsa Ben Blushin nuk e sheh si konkurrent të fortë. Ndocaj kishte edhe një mesazh të qartë për njeriun më të afërt të Ramës në PS, Koço Kokëdhimën: “Ai nuk do të jetë më beu i jugut”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018919944763184
array(1) { ["section"]=> string(102) "ndocaj-tregon-pikat-e-forta-perballe-rames-i-fryn-qirit-dhe-shpreh-nje-deshire-te-sinqerte-video-31300" }