Ndocaj urim të personalizuar për Ditën e Verës me këtë foto dhëndërr

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:51 14-03-2016 Ndocaj urim të personalizuar për Ditën e Verës me këtë foto dhëndërr

Deputeti Eduart Ndocaj ka bërë një urim të veçantë për Ditën e Verës. Ndocaj e cilëson Ditën e Verës si “ditën e dashurisë për njëri-tjetrin”.

“Te dashur miq gezuar Dites se Veres, festes popullore me te lashte qe festojne shqiptaret . Gezojne kete feste si diten e riperteritjes, lulezimit te natyres pas daljes nga dimri dhe ngricat e tij por shpres per kohe me te mira per shqiptaret . Duke iu uruar mbare shqiptareve gezuar kete feste, le te shpresojme ne qe kete pranvere do te leme menje ane edhe inatet dhe urrejtjet qe ka krijuar kjo politike 25 vjeçare duke ju fut ne konflikte duke kriuar vuajtje dhe papunesi . Le te urojme njeri tjetrin gezuar paqe dhe harmoni per shqiptaret . E.N.” përmbyll deputeti mesazhin e tij të urimit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026570081710815
array(1) { ["section"]=> string(74) "ndocaj-urim-te-personalizuar-per-diten-e-veres-me-kete-foto-dhenderr-35047" }