Ndodh ajo që dëshiron Shqipëria, shënon Hungaria dhe Islanda

Publikuar tek: sport, më 17:22 22-06-2016 Ndodh ajo që dëshiron Shqipëria, shënon Hungaria dhe Islanda

Deri tani çdo gjë është në favor të kombëtares shqiptare,. Edhe pse duket e pabesueshme, Hungaria i ka shënuar Portugalisë ndërsa Islanda ka shënuar kundër Austrisë.

Këto janë rezultatet që e çojnë Shqipërinë në fazën tjetër, pra nëse këto ndeshje mbyllen me rezultatin aktual, por edhe pse është vetëm minuta e 20 në të dyja ndeshjet, le të shpresojmë që do të ndodhë mrekullia. Më pas, mbetet vetëm Italia dhe Belgjika që të fitojnë.

Sondazh per Personazhin e Vitit

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Emocionuese! Gianni De Biasi këndon live në televizion himnin e Shqipërisë
Goli i Hungarisë shton shanset e Shqipërisë. Shikoni si e përjetojnë djemtë e Kombëtares (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.029297828674316
array(1) { ["section"]=> string(65) "ndodh-ajo-qe-deshiron-shqiperia-shenon-hungaria-dhe-islanda-44292" }