Ndodh çudia, nusja “braktis” dasmën në ditën e votimeve (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:52 25-06-2017 Ndodh çudia, nusja “braktis” dasmën në ditën e votimeve (FOTO)

Edhe pse sot ka qenë dita më e bukur e saj, një vajzë nuk i ka mohuar vetes të drejtën për ushtruar aktin themelor të demokracisë, të votojë.

Në qytetin e Fierit një vajzë e veshur me vellon e bardhë të nusërisë ka “braktisur” për pak minuta ceremoninë e dasmës dhe ka shkruar në qendrën e votimit për të hedhur votën e saj.  

Siç duket edhe nga kjo foto nusja nga Fieri ka votuar për partinë që ajo mendon se e përfaqëson në bindjet e saj, ndërsa ky moment ka shërbyer edhe si moment relaksi dhe ndryshe nga orët e kaluara për anëtarët e komisionit.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019611120223999
array(1) { ["section"]=> string(63) "ndodh-cudia-nusja-braktis-dasmen-ne-diten-e-votimeve-foto-83821" }