Ndodh edhe kështu, Bebe Rexha kopjon Nora Istrefin (FOTO+VIDEO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 10:06 06-08-2016

Ylli shqiptar me famë botërore Bebe Rexha ka kopjuar këngëtaren Nora Istrefi.

Bebe është shfaqur me një veshje me të cilën është shfaqur më herët Nora.

Konkretisht, Bebe ka postuar këtë video me këtë veshje ditën e djeshme ndërsa Nora më datë 2 prill gjatë performancës në Arena Club Tiranë. Ndiqni videon e mësipërme dhe shikoni fotot si më poshtë për ta kuptuar.

Foto: InTv

 

NoraPantallona.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Armina Mevlani foto nga pushimet por ndjekësit i kapin detajin që të gjithë e shohim (FOTO)
Djemtë e Forcave të Ndërhyrjes së Shpejtë “kapin” këngëtaren shqiptare »
Article Logic
Execution time: 0.10433387756348
array(1) { ["section"]=> string(66) "ndodh-edhe-keshtu-bebe-rexha-kopjon-nora-istrefin-foto-video-48943" }