Ndodh te Tirana e Re, shoferi humb durimin në trafik, ngjit makinën mbi trotuar (VIDEO)

Publikuar tek: aktualitet, më 18:12 08-11-2018 Ndodh te Tirana e Re, shoferi humb durimin në trafik, ngjit makinën mbi trotuar (VIDEO)

Protesta e banorëve tek Unaza e Re ka rënduar trafikun.

Ndërkohë,  siç shihet nga pamjet e siguruara nga newsbomb.al. një shofer ka humbur durimin dhe është ngjitur mbi trotuar, duke rrezikuar në këtë mënyrë jetën e këmbësorëve.

Kujtojmë se protesta e qytetarëve po vijon prej disa ditësh dhe duket se banorët janë të vendosur për të mos lejuar shëmbjen e pronave të tyre.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Aksidenti i rëndë në Korçë, vdes babai dhe vajza 6 vjeçe (EMRAT-DETAJE)
Babë e bijë humbën jetën në aksidentin tragjik në Korçë, autori ish kryetar komune (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.012310028076172
array(1) { ["section"]=> string(90) "ndodh-te-tirana-e-re-shoferi-humb-durimin-ne-trafik-ngjit-makinen-mbi-trotuar-video-140782" }