Ndodh vetëm në Elbasan, shihni çfarë bëjnë pleqtë për t’u argëtuar (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:58 25-03-2017 Ndodh vetëm në Elbasan, shihni çfarë bëjnë pleqtë për t’u argëtuar (FOTOT)

Deri më tani nuk kemi parë që të moshuarit të argëtohen në lojërat e vendosura në parë për fëmijë. Mirëpo, këto pleq nga Elbasani dinë të argëtohen dhe ndryshe.

Ata kanë hipur mbi lisharëse duke u lëkundur sa në një cep në tjetrin teksa shijojnë rrezet e diellit.

Po ku ka më mirë sesa të argëtohesh me miq, e kush e thotë që vetëm fëmijët luajnë me lisharëse? /Newsbomb.al/   

me-logo-2.jpglogo-3.jpgme-logo.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032283067703247
array(1) { ["section"]=> string(77) "ndodh-vetem-ne-elbasan-shihni-cfare-bejne-pleqte-per-t-u-argetuar-fotot-73112" }