Ndonëse është pro hashashit, Stresi revoltohet për ngjarjen në Lazarat: Ky gjest kriminal nuk tolerohet

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:45 24-06-2015 Ndonëse është pro hashashit, Stresi revoltohet për ngjarjen në Lazarat: Ky gjest kriminal nuk tolerohet Postimi i Stresit

Shpesh djemtë që lëvrojnë muzikën rap japin idenë e personave të pandjeshëm, që janë gjithnjë objekt i sherreve dhe dhunës.

Aq më tepër kur vjen fjala te një natyrë problematike si Stresi i cili del hapur me foto e video me kallash, sulmon verbalisht policinë, sfidon ligjin duke pirë hashash dhe duke filmuar veten... Por pavarësisht të gjithave Stresi e ka dënuar vrasjen e një efektivi të forcave RENEA mëngjesin e sotëm.

“ Çdo bir polici është biri i një nëne shqiptare. Ky gjest nuk tolerohet. Është gjest kriminal ndaj forcave RENEA. Shpreh ngushëllimet e mia të sinqerta për policin e vrarë”, shkruan Stresi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023684024810791
array(1) { ["section"]=> string(107) "ndonese-eshte-pro-hashashit-stresi-revoltohet-per-ngjarjen-ne-lazarat-ky-gjest-kriminal-nuk-tolerohet-14544" }