Ndrenika del nga vetja, presion Andi Bushatit: Mos më dil përballë deri në 7 metra. Je zotëri a zonjë? S’të dalloj dot

Publikuar tek: barometri, më 08:17 03-08-2018 Ndrenika del nga vetja, presion Andi Bushatit: Mos më dil përballë deri në 7 metra. Je zotëri a zonjë? S’të dalloj dot

Aktori Robert Ndrenika, përmes një statusi në rrjetet sociale i kundërvihet ashpër gazetarit Andi Bushati, mesa duket pas disa shrkimeve në portalin e drejtuar nga ky i fundit lidhur me ndryshimin e qëndrimit të aktorit për Teatrin Kombëtar.

 

Ndrenika thotë se Bushati ka shpifur për të dhe e paralajëmron të mos i dalë përballë “deri në 7 metra”.

“Të bëj me dije se po të ndesha gjej vrimë ku të futesh!!!”, shkruan ndër të tjera atristi Ndrenika.

“PARALAJMËRIM !!! O "TI" And...Bushati (je Zotëri apo Zonjë? Nuk të dalloj dot gjininë!!!) MOS u merr me SHPIFJE kundra meje. Mos më dil perball deri ne 7 metra (se me tutje nuk shikoj mirë) Të intereson më shume si k analist i cquar që je të vazhdosh luftën intransigjente kundër komunizmit! Të bëj me dije se po të ndesha gjej vrimë ku të futesh !!! Se tashmë je rritur dhe nuk të nxe as "vend lindja" !!! Robert Ndrenika...dhe vazhdim...”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.031392812728882
array(1) { ["section"]=> string(121) "ndrenika-del-nga-vetja-presion-andi-bushatit-mos-me-dil-perballe-deri-ne-7-metra-je-zoteri-a-zonje-s-te-dalloj-dot-129999" }