Ndreu sulmon Berishën, por “gazetarja e CNN” i bën një pyetje të sikletshme

Publikuar tek: fcb-bomb, më 16:39 17-03-2016 Ndreu sulmon Berishën, por “gazetarja e CNN” i bën një pyetje të sikletshme

Deputeti socialist Pjerin Ndreu sulmon ish kryeministrin Sali Berisha duke e cilësuar si ‘pishtarin e Gërdecit”.

“Ky pishtari i Gërdecit që veç sharton zi nga goja e vet afron alternativë pushteti”, shkruan Ndreu.

Por sakaq ka komentuar edhe gazetarja Kozeta Turishta, aq shumë e përfolur së fundmi për vizitën e saj në CNN dhe përplasjen për këtë me Dalina Buzin.

“Po ai gjatoja juaj qe I kemi dhënë votën për të qenë më i mirë se Berisha çfarë po bën ?” e pyet Turishta.

Ai po bën atë që duhet...” i përgjigjet shkurt deputeti socialist.

tur.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.067242860794067
array(1) { ["section"]=> string(78) "ndreu-sulmon-berishen-por-gazetarja-e-cnn-i-ben-nje-pyetje-te-sikletshme-35347" }