Ndryshe nga të tjerat rreth e qark, kjo pemë po shijon ende vjeshtën e saj

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:03 26-11-2016 Ndryshe nga të tjerat rreth e qark, kjo pemë po shijon ende vjeshtën e saj

Kjo pemë duket sepo shijon ende vjeshtën e saj…

E ndodhur pikerish përballë kryeministrisë, mes gjebërimit ajo tërheq vëmendjen pasi ngjyra e saj është ndryshe nga të tjerat rreth e qark... 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pronari i birrës Corona bën gjithë fshatin e tij milioner, i jep çdo banori nga 2 milion dollar
FOTO E DITËS/ 600 policë dhe një javë kohë për realizimin e videos së urimit në Tiranë »
Article Logic
Execution time: 0.019217967987061
array(1) { ["section"]=> string(79) "ndryshe-nga-te-tjerat-rreth-e-qark-kjo-peme-po-shijon-ende-vjeshten-e-saj-60736" }