Ndryshimi drastik i mbesës së Berishës, zhvishet Dasara Malltezi dhe duket krejt ndryshe...

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 12:25 23-09-2016 Ndryshimi drastik i mbesës së Berishës, zhvishet Dasara Malltezi dhe duket krejt ndryshe...

Dasara Malltezi, mesa e ish kryeministrit Sali Berisha shfaqet krejt ndryshe nga sa e kemi parë deri tani.

Tashmë drejtore e një reviste në Francë, Dasara ka rënë ndjeshëm në peshë dhe këtë ka vendosur ta tregojë përmes një veshjeje që ia nxjerr në pah linjat trupore. Si të ishte duke ecur mbi pasarelë, mbesa e Berishës jep imazhin e një vajze të lirë, moskokëçarëse dhe të pavarur...

Si ishte:

 

si.jpg

 Si eshte:dasara.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021151065826416
array(1) { ["section"]=> string(93) "ndryshimi-drastik-i-mbeses-se-berishes-zhvishet-dasara-malltezi-dhe-duket-krejt-ndryshe-53863" }