Në albumin e Rita Orës, një këngë me titull “Kosova”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:03 17-09-2015 Në albumin e Rita Orës, një këngë me titull “Kosova”

Këngëtarja Rita Ora, ka konfirmuar se së shpejti do të realizojë një këngë me titullin “Kosova”.

Në një intervistë për “Depauliaonline”, ylli me prejardhje shqiptare ka folur për albumin e ri, i cili do të përmbajë një këngë të veçantë, transmeton Koha.

E pyetur se çka do të dallojë albumi i ri me albumin debutues, Rita është përgjigjur: “Do të kem më shumë këngë personale në album. Njëra do të quhet ‘Kosovo’, në të cilën unë do të shpalos gjëra të jetës sime dhe gjëra të cilat nuk i kam adresuar në medie, por që mund t’i adresoj me emocionet e muzikës”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ambra Meda, vajza që luftoi me sëmundjen e rëndë pjesë e Dancing with the Stars
Stresi nxehet me Veliajn, i thotë "Fu*k off" »
Article Logic
Execution time: 0.015213966369629
array(1) { ["section"]=> string(55) "ne-albumin-e-rita-ores-nje-kenge-me-titull-kosova-21042" }