Në çadër plas 5-katëshi. Ja kush është vajza “arbitre” që ruan burrat të mos bëjnë hile

Publikuar tek: fcb-bomb, më 20:12 01-05-2017 Në çadër plas 5-katëshi. Ja kush është vajza “arbitre” që ruan burrat të mos bëjnë hile

Duket se deklaratat e forta të tre deputetëve demokratë kundër Bashës, nuk e kanë zbehur aspak atmosferën në Çadër.

Protestuesit janë aty si përherë duke kaluar kohën me lojëra si shahu, dominotë dhe letrat siç duket edhe në tavolinën më poshtë ku disa burra po luajnë pesë katësh.

Në krye të tavolinës qëndron Enxhi Turtulli, anëtarja e FRPD-së që duket se po i ruan të mos bëjnë hile.

w4t234t234t4t4tu.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.10852980613708
array(1) { ["section"]=> string(90) "ne-cader-plas-5-kateshi-ja-kush-eshte-vajza-arbitre-qe-ruan-burrat-te-mos-bejne-hile-77093" }