Në “Çadrën e Lirisë” shfaqet një “grup mafiozësh” i PS-së (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:29 02-03-2017 Në “Çadrën e Lirisë” shfaqet një “grup mafiozësh” i PS-së (FOTO)

Në “Çadrën e Lirisë” shfaqet “grupi i mafiozëve” të Partisë Socialiste. Kështu i quan opozita disa deputetë, kryebashkiakë dhe disa persona të tjerë të cilët dyshohen për kryerjen e veprave penale dhe të përfshirë në procesin e dekriminalizimit.

Nuk janë fizikisht të pranishëm, por “politikanë prej kartoni” të vënë në “skenën e krimit” nga protestuesit e opozitës.

Ndër to përmendim, Klement Balilin, Mark Frokun, Tërmet Peçi, Artur Bushi, Armando Prenga, Ilir Beqja; etj. Newsbomb.al sjell një foto të "figurave prej kartoni" brenda "Çadrës së Lirisë" të rrethuar nga një shirit i verdhë me skenën e krimit.

Kjo është idea më "gjeniale" e opozitarëve me të cilën kanë sulmuar qeverinë. /Newsbomb.al/

 krim.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.022150993347168
array(1) { ["section"]=> string(64) "ne-cadren-e-lirise-shfaqet-nje-grup-mafiozesh-i-ps-se-foto-70527" }