Në ditëlindjen e ministrit: 3 mikesha “një selfie”, gruaja e Frangajt, gruaja e Klosit dhe Anjeza Maja

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:26 18-01-2016 Në ditëlindjen e ministrit: 3 mikesha “një selfie”, gruaja e Frangajt, gruaja e Klosit dhe Anjeza Maja

Nga e majta ne te djathte (Bashkeshortja e Frangajt, bashkëshortja e Klosit dhe Anjeza Maja

Ministri i Mirëqenies Sociale Blendi Klosi ka festuar ditëlindjen e tij të 45-të. Këtij gëzimi familjar i janë bashkuar edhe miqtë e tij të afërt.

Është  gazetarja Anjeza Maja ajo që publikon një moment nga festa, një “selfie” mes mikesh.

Bashkëshortja e ministrit, Nora Gega Klosi, bashkëshortja e Aleksandër Frangajt Alba Gina dhe Anjeza Maja shfaqen së bashku në këtë foto, me një urim shkruar nga gazetarja:”Buzëqesh dhe gëzuar ditëlindjen Blendi Klosit”!

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0066459178924561
array(1) { ["section"]=> string(103) "ne-ditelindjen-e-ministrit-3-mikesha-nje-selfie-gruaja-e-frangajt-gruaja-e-klosit-dhe-anjeza-maja-30284" }