Në emision u shanë me njëri-tjetrin, por shikoni se çfarë kanë bërë më pas Imami Elvis Naçi dhe Mustafa Nano (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 13:26 04-10-2017 Në emision u shanë me njëri-tjetrin, por shikoni se çfarë kanë bërë më pas Imami Elvis Naçi dhe Mustafa Nano (FOTO)

Deklarata e Imamit Elvis Naçi për raportet mes burrit dhe gruas si dhe tradhtisë bashkëshortore kohët e fundit ishte debati më i diskutuar në rrjetet sociale.

Ndërkohë, mbrëmjen e djeshme Imami ishte i ftuar në “Opinion”, ku pati një debat mjaft të ashpër mes tij dhe analistit Mustafa Nano. Ky i fundit e akuzoi Naçin se e ka vendosur gruan në një pozitë diskriminuese dhe e quajti "një cop injorant". 

Ndërkohë edhe pse debati vazhdoi me tone të ashpra në përfundim të emisionit ata kanë pranuar të fotografohen së bashku me pjesën tjetër e të ftuarve në panel.  Nga fotoja e postuar nga opinion.al ata duken mjaft të qeshur. 

opinion.png

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.024419069290161
array(1) { ["section"]=> string(118) "ne-emision-u-shane-me-njeri-tjetrin-por-shikoni-se-cfare-kane-bere-me-pas-imami-elvis-naci-dhe-mustafa-nano-foto-94693" }