Në fillim e refuzoi, po kur pa ç’mjet ngiste ky djalë ndryshoi mendje (Video)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 22:43 03-03-2017 Në fillim e refuzoi, po kur pa ç’mjet ngiste ky djalë ndryshoi mendje (Video)

Dhjetëra në mos qindra video janë përhapur së fundmi në internet ku djem që shfaqen të thjeshtë ftojnë vajza bukuroshe për kafe, dhe pasi refuzohen prej tyre largohen me makina super të shtrenjta, duke i bërë ato të ndryshojnë mendje.

Por kjo video e titulluar “Materialistja refuzohet nga djali me tank”, ka marrë qindra mijëra klikime, përveç faktit se është tepër komike, ajo vë në lojë videot e tjera të këtij lloj formati:

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Miss Albania 1999”, shihni si duket sot dhe me çfarë po merret
Sekretet e prezantueses së njohur shqiptare, pse u burgos në New York »
Article Logic
Execution time: 0.03226900100708
array(1) { ["section"]=> string(80) "ne-fillim-e-refuzoi-po-kur-pa-c-mjet-ngiste-ky-djale-ndryshoi-mendje-video-70698" }