Në Gjakovë zbarkojnë makina klasike nga e gjithë bota (FOTO)

Publikuar tek: kulture-art, më 22:28 14-08-2017 Në Gjakovë zbarkojnë makina klasike nga e gjithë bota (FOTO)

Në Komunën e Gjakovës, përgjatë fundjavës është organizuar një ekspozitë me makina klasike, të cilët i kanë prezantuar në qytetin e Gjakovës.

Organizatorë të kësaj ekspozite ishin “Old Timer Club Gjakova”, bashkë me Komunën e Gjakovës, ku pjesëmarrës ishin pronarë të makinave klasike nga e gjithë Kosova.

Ndërkaq, të pranishmit kanë pasur rastin që këto makina ti shohin për së afërmi, por edhe të bëjnë ndonjë fotografi me këto makina të veçanta, shkruan Kultplus.

Screenshot_7.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “The Washington Post” i bën jehonë bukurisë shqiptare dhe fshatrave në Jug
“Gjirokastra siç nuk do ta donim”, ky është “monumenti i shfytyrimit" që Shqipëria e fitoi »
Article Logic
Execution time: 0.0074281692504883
array(1) { ["section"]=> string(64) "ne-gjakove-zbarkojne-makina-klasike-nga-e-gjithe-bota-foto-89104" }