Në Golem, emri i kësaj rruge do t’ju lerë gojëhapur (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:56 15-02-2017 Në Golem, emri i kësaj rruge do t’ju lerë gojëhapur (FOTOT)

“Rruga e kënaqësive të çuditshme”. Kështu e ‘pagëzon” një qytetar rrugën në Plazh-Golem që siç mund ta shikoni ka marrë një emërtim të padëgjuar më parë.

Shkronjat pas “O-së” kanë rënë dhe mendjet e “mbrapshta” i kanë shtuar disa h, duke i dhënë tjetër kuptim kësaj rruge që tashmë është bërë burim atraksioni për këdo që nuk le gjë t’i shpëtojë dhe kujdeset që “detaje” të kësaj natyre t’i fotografojë.

Emri i rrugës, bashkë me foton, po bëjnë xhiron në rrjet.

 

nder.jpg

 nder1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019630908966064
array(1) { ["section"]=> string(62) "ne-golem-emri-i-kesaj-rruge-do-t-ju-lere-gojehapur-fotot-68768" }