‘Ne jemi të fortë', çfarë e lidh Arkimed Lushaj me Ervis Martinaj

Publikuar tek: aktualitet, më 10:50 06-10-2018 ‘Ne jemi të fortë', çfarë e lidh Arkimed Lushaj me Ervis Martinaj

Reperi i njohur Stresi (Arkimed Lushaj) ka publikuar në Instagram një foto të Ervis Martinaj një prej personave që mbeti të plagosur gjatë konfliktit të armatosur mbrëmjen e të  enjtes në zonën e is- Bllokut.

Por dje reperi i njohur Arkimed Lushaj, i njohur si Stresi ka publikuar një tjetër foto të Vis Martinajt teksa ky i fundit aktualisht është i plagosur në spital. Ndonëse vetë Stresi nuk e identifikon personin në foto, komentet e shumta e konfirmojnë.

“Ne jemi të fortë” shkruan Stresi në anglisht.  Shumë persona e kanë komentuar duke i dalë gjithashtu në ‘krahë’ bosit të basteve sportive dhe duke i uruar shërim të shpejtë.

weee.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « ‘Vishni antiplumb kur të shkoni në Bllok’, Kryemadhi jep porosi nga Berati
Sekuestrohen PASURITË mbi 150 mln Euro të ish-pronarit të Carlo Bollinos dhe Gazetës Shqiptare, lidhje me MAFIEN »
Article Logic
Execution time: 0.0041971206665039
array(1) { ["section"]=> string(69) "ne-jemi-te-forte-cfare-e-lidh-arkimed-lushaj-me-ervis-martinaj-136824" }