Në këtë formë s’e keni parë kurrë Iris Luarasin, me “look”-un e ri ngjan si një 20-vjeçare (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 19:57 19-01-2017 Në këtë formë s’e keni parë kurrë Iris Luarasin, me “look”-un e ri ngjan si një 20-vjeçare (FOTO)

Pedagogia Iris Luarasi ka ndryshuar tërësisht “look”-un e saj. E kemi parë gjithmonë në daljet e saj publike me flokë të lidhura ose të lëshuara dhe me onde, por jo me balluke.

Këtë herë pedagogia ka vendosur të bëjë një ndryshim total. Me paraqitjen e re me flokët me balluke dhe të drejta ajo ngjan shumë rinore, teksa duket se vitet për të nuk janë ndjerë.

Mbetet të themi se ky model flokësh i shkon shumë me tiparet e saj duke e bërë të ngjajë si një 20-vjeçare.

16176261_10154869444733771_121191490_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026388168334961
array(1) { ["section"]=> string(98) "ne-kete-forme-s-e-keni-pare-kurre-iris-luarasin-me-look-un-e-ri-ngjan-si-nje-20-vjecare-foto-66054" }