“Në kohën tënde ishte më mirë apo më keq”, Berisha këtë s’e kishte bërë më parë, jep përgjigje BEFASUESE

Publikuar tek: fcb-bomb, më 08:56 16-12-2017 “Në kohën tënde ishte më mirë apo më keq”, Berisha këtë s’e kishte bërë më parë, jep përgjigje BEFASUESE

Një formë e mirë ndërveprimi dhe komunikimi mes qytetarëve dhe politikanëve në ditët e sotme janë padyshim rrjetet sociale. I njohur për replikat në komente me ndjekësit është kryeministri Edi Rama por këtë rutinë ka filluar ta ndjekë dhe paraardhësi i tij Berisha.

Një komentues i ka shkruajtur ish-kryeministrit një koment ku e pyet se a ka qenë më mirë në kohën e tij apo tani. Si rrallë herë Berisha jep një përgjigje befasuese, ku pranon dhe dobësitë që kishte në kohën që ai qeveriste.

Komentet:

Qytetari: Doktor me respekt po të pyes .Në kohën tënde ishte më mirë apo më keq ? Të gjithë kemi aq inteligjencë sa të mund të kuptojmë dhe të ndajmë , sadopak ndryshimet”, i shkruan një prej komentuesve.

Berisha: Eri pavarësisht nga dobësitë dhe të metat e mëparshme mendoj se asnjë krahasim nuk mund të bëhet me narkoshtetin e sotëm të Noriegës.

Screenshot_2.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.019639015197754
array(1) { ["section"]=> string(107) "ne-kohen-tende-ishte-me-mire-apo-me-keq-berisha-kete-s-e-kishte-bere-me-pare-jep-pergjigje-befasuese-103261" }