Në majë të takave, minifundi ngjitur pas trupit… Shikoni elegancën e ish-deputetes së parlamentit shqiptar (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:57 18-11-2017 Në majë të takave, minifundi ngjitur pas trupit… Shikoni elegancën e ish-deputetes së parlamentit shqiptar (FOTO)

Është padyshim një nga figurat më të rëndësishme të parlamentit shqiptar dhe ish-deputete që ka patur një influencë në politikës shqiptare.

Ish-deputetja e PDIU, Mesila Doda, e cila këtë mandat mbeti jashtë parlamentit të ri është shfaqur më në formë se kurrë.

Mesila ka postuar një foto ku ish-deputetja shfaqet majë takave të zeza, me një kostum fund dhe xhaketë. Fundi i rri gati një pëllëmbë mbi gju dhe ngjitur pas trupit duke e bërë ish-deputeten të shkëlqejë nga koka te këmbët.

Ne ju sjellim foton që ka publikuar vet ëish-deputetja Doda dhe komentojeni vetë.  

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.05858302116394
array(1) { ["section"]=> string(116) "ne-maje-te-takave-minifundi-ngjitur-pas-trupit-shikoni-elegancen-e-ish-deputetes-se-parlamentit-shqiptar-foto-100026" }