Në mesnatë një motorrist xhiro nëpër Tiranë, heq kasketën dhe...s’do ta besoni se kush është (FOTOT)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 11:39 27-07-2016 Në mesnatë një motorrist xhiro nëpër Tiranë, heq kasketën dhe...s’do ta besoni se kush është (FOTOT)

Me motorr nëpër Tiranë në orët e mesnatës. Askujt nuk i bëri përshtypje në fakt, deri në momentin që hoqi kasketën dhe tërhoqi vëmendjen. Në redaksinë e Newsbomb.al erdhën këto foto nga cepi ku ndaloi motorristi, në përpjekjen për t'iu shmangur syve të njerëzve, pavarësisht orës së vonë.

Ishte vetë ministri i Brendshëm Saimir Tahiri. Tahiri është fotografuar teksa i jep motorit rrugëve të kryeqytetit, pa veshjen zyrtare me të cilën jemi mësuar ta shikojmë nëpër konferenca shtypi e dalje para medieve.

Ministri nuk e heq kasketën deri në momentin kur i duhet të ndalojë.

Nuk e dimë nëse kjo ishte një xhiro për qejf me motor e ministrit por njerëzit që janë afër tij shpesh pohojnë nën zë se Tahiri parapëlqen ta bëjë vetë një kontroll rutinë të situatës në kryeqytet për t'u siguruar që gjithçka po shkon siç duhet me rendin e sigurinë.

tahiri.jpg

tahiri1.jpg

tahiri2.jpg

tahiri3.jpg

tahiri4.jpg

tahiri5.jpg

tahiri6.jpg

tahiri7.jpg

tahiri8.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.053501844406128
array(1) { ["section"]=> string(101) "ne-mesnate-nje-motorrist-xhiro-neper-tirane-heq-kasketen-dhe-s-do-ta-besoni-se-kush-eshte-fotot-47860" }