Në një kohë që të gjithë bëjnë thirrje për të votuar, AK thotë: Bojkotoni

Publikuar tek: politike, më 17:21 18-06-2015 Në një kohë që të gjithë bëjnë thirrje për të votuar, AK thotë: Bojkotoni

Aleanca Kuq e Zi u bën thirrje shqiptarëve dy ditë para zgjedhjeve të 21 qershorit që t’i bojkotojnë ato. Aktivistët e Aleancës Kuq e Zi kanë zhvilluar edhe një tubim gjatë ditës së sotme, për t’u thënë shqiptarëve mos votojnë.

"Populli Voton, Meta pagon, Rama numëron, Opozita dështon". Ky është qendrimi i Aleancës Kuq e Zi për këto zgjedhje.

“BOJKOTI: "Drejtimi i Duhur" i socialistëve

BOJKOTI: "Punë dhe Dinjitet" për demokratët

MOS VOTO 21 Qershorin “, lexohej në pankartat e aktivistëve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama video-selfie me Ketin, zgjedh ngjyën blu për Shkodrën. Kandidatja: Kryeministri më i mirë në historinë e Shqipërisë
Gafa e Bashës në miting: Asnjë kavajas mos mbetë në Shqipëri »
Article Logic
Execution time: 0.015535831451416
array(1) { ["section"]=> string(77) "ne-nje-kohe-qe-te-gjithe-bejne-thirrje-per-te-votuar-ak-thote-bojkotoni-13953" }