Në plazh, ajo i bën masazh të dashurit duke i hipur sipër por ai bëhet për ambulancë (Foto)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 14:41 01-08-2015 Në plazh, ajo i bën masazh të dashurit duke i hipur sipër por ai bëhet për ambulancë (Foto)

Një pushues i ka dërguar një foto aktorit të humorit Ermal Mamaqi ku i tregon situatën që i ka bërë përshtypje atij dhe shumë të tjerëve. Pushuesi tregon se një vajzë i ka hipur sipër të dashurit të saj me qëllim për t’i bërë masazh por masazhi ka zgjatur pak si shumë dhe djali është bërë për spital.

Ja se si e tregon përmes humorit vetë mesazhdërguesi, që i bashkangjit edhe foton ilustruese.

“Çkemi Ermal? Po te degoj kete foto se po me ben pershtypje ky çifti, jo vetem mua por te gjithe pushuesit po e komentojn. Kjo vajza ka nje ore qe po i ben masazh te dashurit te saj. Qenka dhe akrobate sepse kercen ne ajer, ben saltron mbrapsh dhe bie me gjithe peshen e saj mbi kurrizin, ne fundshpinen, koken madje dhe ne qafen e kti djalit. Ky djali nuk po reagon fare. Ka nje ore qe nuk leviz, as nuk ndryshon pozicion , ore fare po te them.

Para pak minutash erdhi çuni i shazlloneve dhe i tha ksaj vajzes qe te zbriste pasi nuk ishte tek susta ne qender (gjate festave te fund-vitit) por ishte pak fare mbi nje shazllon qe me zor mban nje person e jo me 2. Tani ka ardhur ambulanca. Djali kishte qen gjate gjithe kohes pa ndjenja ndersa kjo debilja u hidhte per dymbedhjet pal qejfe se shtate jan pak. Morali:Nuk eshte nevoja qe te dashurit ti beni masazh me kembe. Mjafton nje shkop bejzbolli”, përfundon mesazhin e tij pushuesi.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.057358026504517
array(1) { ["section"]=> string(94) "ne-plazh-ajo-i-ben-masazh-te-dashurit-duke-i-hipur-siper-por-ai-behet-per-ambulance-foto-17495" }