Në prag të dasmës, Sara Hoxha zgjedh veshje si modelet e famshme (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:52 09-08-2018 Në prag të dasmës, Sara Hoxha zgjedh veshje si modelet e famshme (FOTO) Sara Hoxha

Sara Hoxha është kthyer në kryetemën e mediave rozë, kjo dhe për shkak të lajmit se së shpejti do të martohet.

Sara dhe Ledioni kanë paralajmëruar një dasmë mjaft luksoze në Itali.

Sakaq, bukuroshja së fundmi po shijon pushimet me motrën e saj Lori, dhe postimet e shumta në rrjetet sociale nuk mungojnë. Kësaj radhe është Sara ajo që ka rënë në sy me fundin e saj “Versace”.

Ashtu si mjaft modele të famshme botërore, si Kendall Jenner apo Hailey Baldëin, Sara ka preferuar një fund të shkurtër me printet e logos së “Versace”. të kombinuar me një T-shirt të bardhë.

Screenshot_11.jpg

Screenshot_10.jpg

 

Votoni kryebashkiakun tuaj: Kush punon mirë, kush është i korruptuar

Emri / Bashkia
Punoi mirë
I korruptuar

Ju lutem, për të votuar kryetarin e bashkisë klikoni Qarkun përkatës në hartë!

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Më seksi se kurrë, modelja del pa të brendshme rrugëve të Ibizas (FOTO)
Në prag të dasmës, Sara Hoxha zgjedh veshje si modelet e famshme (FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.022762060165405
array(1) { ["section"]=> string(75) "ne-prag-te-dasmes-sara-hoxha-zgjedh-veshje-si-modelet-e-famshme-foto-130641" }