"Në pranverën e braktisjes së madhe, gjimnazistët të detyruar për të dëgjuar mashtrimet e reja të nastradinit Rama”

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:04 02-05-2017

 Ish kryeministri Sali Berisha ka denonuar sërish nëpërmjet mesazheve të qytetarit dixhital, i cili thotë se nxënësit e Gramshit dhe Elbasanit janë detyruar të lënë mësimin për të shkuar në takimin e zhvilluar me kryeministrin Rama.

 Më poshtë këto akuza Berisha i ka mbështetur edhe me një video të dërguar nga një qytetar.

 Postimi i plotë i Berishës:

Ne pranveren e braktisjes se madhe, nga Gramshi ne Elbasan ne takim me detyrim me Edvin Kristaq Ramen!

Te dashur miq, gjimnazistet e Gramshit lane sot mesimin dhe mbushin me detyrim kater autobuza per te degjuar ne Elbasan mashtrimet e reja, me te cilat Nastradin Rama, njeriu qe trefishoi tarifat e universiteteve, zevendeson mashtrimet e tij te vjetra.

Ai ne takim deklaron se shume kemi bere por kemi dhe shume per te bere, cka do te thote shume kemi mashtruar por 
kemi edhe me shume per te genjyer!

Me poshte keni mesazhin dhe videon e gjimnazistit dixhital. sb

"Doktor Dua të njoftoj se sot në Gramsh kane lene mesimin dhe janë nisur me detyrim 4 autobuza me nxënësit e klasave të 10,11 dhe 12 në takimin që do të bëhet sot në elbasan me Edi Ramën po ju nise dhe videon."

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068950653076172
array(1) { ["section"]=> string(118) "ne-pranveren-e-braktisjes-se-madhe-gjimnazistet-te-detyruar-per-te-degjuar-mashtrimet-e-reja-te-nastradinit-rama-77199" }