Në Prishtinë rreth 20 mijë njerëz për Dua Lipën. Po sot në Tiranë? Ylli shqiptar ju thotë disa fjalë

Publikuar tek: kulture-art, më 10:39 10-08-2016 Në Prishtinë rreth 20 mijë njerëz për Dua Lipën. Po sot në Tiranë? Ylli shqiptar ju thotë disa fjalë

Ditën e djeshme këngëtarja shqiptare me famë botërore Dua Lipa mbajti një koncert në Prishtinë ku morën pjesë rreth 20 mijë njerëz.

Një natë madhështore për Duan e cila sot në orën 20:00 do të mbajë një koncert edhe në Tiranë, në sheshin “Nënë Tereza”.

Pak orë para se të performojë, Dua ndjehet shumë e emocionuar ndërsa shkruan.

“Frymëmarrje! Tiranë, po vi te ti”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « “Babë a kishe ardh me këndu me mua” Dua Lipa fton të atin në skenë dhe këndojnë shqip, tërbohen 20 mijë shqiptarë (VIDEO)
Dua Lipa shkëlqeu në skenë por ajo që mendon këngëtarja për Tiranën s’ka të paguar »
Article Logic
Execution time: 0.02585506439209
array(1) { ["section"]=> string(104) "ne-prishtine-rreth-20-mije-njerez-per-dua-lipen-po-sot-ne-tirane-ylli-shqiptar-ju-thote-disa-fjale-49316" }