Në pritjen e ëmbël, ja si duket këngëtarja shqiptare me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 09:40 28-01-2018 Në pritjen e ëmbël, ja si duket këngëtarja shqiptare me barkun e rrumbullakosur (FOTO)

Pjesmarrja e saj në festivalin “Kënga Magjike” ishte mjaft e suksesshme. Kënga u prit mirë nga publiku, ndërsa u vlerësua me çmimin “Çesk Zadeja’.

Ndërkohë pas mbarimit të festivalit këngëtarja dha lajmin e mirë, ku tha se se shpejt do të bëhej nënë për herë të parë. Është fjala për këngëtaren e njohur Blerina Braka. Së fundmi Blerina ka publikuar foto ku shihet qartë se si e ka tranformuar shtatzënia. E veshur me një xhup të bardhë,  shfaqet në stadium duke ndjekur ndeshjen Juventus-Chievo duket lehtë barku i rrumbullakosur i këngëtares. 

Ndërkohë Blerina ende nuk e ka bërë të ditur gjininë e bebes që do vijë në jetë së shpejti.  

bl.PNG

blerinaaaa.PNG

66566-640-0-5a2e5d486f96f.jpg

Cili nga këto universitete është më i miri dhe cili është më i shtrenjti?

Universiteti i New York-ut në Tiranë
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Luarasi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Privat "Albanian University"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Katolik "Zoja e Këshillit të Mirë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Akademia e Filmit dhe Multimedias "Marubi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e lartë universitare, jopublike, "Universiteti "Marin Barleti""
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Qiriazi"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Europian i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Aldent"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "WISDOM"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti Polis
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "EPOKA"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla e Larte "Nehemia"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Universiteti "Mesdhetar i Shqipërisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional Privat, "Ivoclar Vivadent & Partners"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Pavarësia Vlorë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "LOGOS"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Shkolla private e arsimit të lartë, "Universiteti Metropolitan Tirana"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Business University College
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Bedër"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "I Biznesit"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "REALD"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Universitar "Instituti Kanadez i Teknologjisë"
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Kolegji Profesional i Tiranës
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
EPITECH ALBANIA
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota
Tirana Esthetics and Style School
Më i miri 0 Vota
Më i shtrenjti 0 Vota

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Orinda Huta shtatzënë? Ja si përgjigjet Turjan Hyska
Pak muaj më parë zbuloi lidhjen, këngëtari shqiptar ndahet nga e dashura »
Article Logic
Execution time: 0.0047729015350342
array(1) { ["section"]=> string(90) "ne-pritjen-e-embel-ja-si-duket-kengetarja-shqiptare-me-barkun-e-rrumbullakosur-foto-108214" }