Në Sarandë nis dëbora, zbardhet qyteti bregdetar për herë të parë pas 15 vitesh

Publikuar tek: foto-e-dites, më 08:18 11-01-2017 Në Sarandë nis dëbora, zbardhet qyteti bregdetar për herë të parë pas 15 vitesh

Edhe në qytetin e bukur bregdetar të Sarandës ka rënë dëbora e parë.

Saranda është zbardhur nga rreshjet e dëborës që nisën një ditë më parë dhe kanë vazhduar gjatë gjithë natës.

Hera e fundit që qyteti bregdetar është përfshirë nga dëbora ka qenë para rreth 15 vitesh.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.051126956939697
array(1) { ["section"]=> string(84) "ne-sarande-nis-debora-zbardhet-qyteti-bregdetar-per-here-te-pare-pas-15-vitesh-65181" }